PAMUKKALE - BULDAN ve ALAŞEHİR

5* LYCUS RIVER TERMAL HOTEL'DE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Konaklama : PAMUKKALE - BULDAN - ALAŞEHİR

Tur Süresi : 1 Gece 2 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 2249 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

PAMUKKALE - BULDAN - ALAŞEHİR


Kurşunlu Kaplıcaları Farkı ile


 Pamukkale | Hierapolis | Karahayıt | Buldan | Alaşehir | Salihli Kurşunlu Kaplıcaları


< Balon Turu Fırsatı ile ! >

 

 

 <<< 5* LYCUS RIVER TERMAL HOTEL'DE KONAKLAMA İMKANI ile >>>

 

 

11 - 12 Kasım | 18 - 19 Kasım | 25 - 26 Kasım

 

02 - 03 Aralık | 09 - 10 Aralık | 16 - 17 Aralık | 23 - 24 Aralık (2 Gün - 1 Gece)


 ...


1. Gün: PAMUKKALE – HIERAPOLIS – KAKLIK MAĞARASI - KARAHAYIT

CUMARTESİ

Sabah 06.30'da Mavişehir Egepark, 06.40'da Bostanlı İskele, 06.50'de Karşıyaka Anıt, 07.00'de Alsancak Gar FMA Travel Ofisi ve 07.10'da Konak – Sabancı Kültür Merkezi, 07.20'de Göztepe İskele önü ve 07.30'da Üçkuyular Shell'de buluştuktan sonra yemyeşil doğası ve tarihsel zenginliği ile görenleri büyüleyen PAMUKKALE ve BULDAN gezimize başlıyoruz. Yolda verdiğimiz kısa bir kahvaltı molasının ardından Pamukkale Travertenleri ve Hierapolis Antik Kenti'ni gezmek için yolculuğumuza devam ediyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından ulaştığımız bu güzel kentte önce travertenlerin yanına gidiyor ve bu doğa harikası yakından görme şansı yakalıyoruz. Daha sonra Hierapolis Antik Kenti’nin tarihi dokusunu rehberimiz eşliğinde detaylı bir şekilde keşfediyoruz. Keyifle geçen tarih yolculuğunun ardından yöre restoranlarından birine gidiyor ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra yöreye özgü doğal taşların tanıtıldığı bir atölyeye konuk oluyoruz. Ustalarımızdan taşlarla ilgili değerli bilgiler aldıktan sonra alışverişlerimizi de tamamlayarak Karahayıt’ta bulunan otelimize gidiyoruz. Check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra dileyen misafirlerimiz kapalı ve açık termal havuzları ile ünlü, muhteşem olanaklara sahip otelimizin imkanlarından doyasıya faydalanabilir hamam, havuz, sauna keyfi yapabilirler. Akşam saatlerinde otelimiz restoranında buluşarak canlı müzik eşliğinde açık büfe akşam yemeğimizi alıyoruz.

 

2. Gün: BALON TURU  - BULDAN – ALAŞEHİR – PHILADELPHIA ST. JEAN KİLİSESİ - SALİHLİ KURŞUNLU KAPLICALARI

PAZAR

Otelimizde geçirdiğimiz güzel gecenin ardından sabahın ilk saatlerinde arzu eden konuklarımız Pamukkale’yi gökyüzünden izlemek için extra olan balon turuna katılabilirler.

Sabah bizler için hazırlanan açık büfe zengin kahvaltımızı aldıktan sonra otelin termal olanaklarından yararlanmak için 11.00’e kadar otelimizde dinleniyoruz. Daha sonra otelimizden ayrılarak hünerli kadınlarının dokuduğu Buldan bezleri ile dünyaca tanınan Buldan'a gidiyoruz. Buldan'da rehberimiz eşliğinde Buldan’ın tarihi sokaklarında keyifli bir gezintiye çıkıyor ve alışverişlerimizi yapıyoruz. Daha sonra Buldan’dan ayrılarak Alaşehir’e doğru yolculuğumuzu devam ettiriyoruz. Alaşehir’e ulaştığımızda Alaşehir’in sokaklarında kısa bir gezinti yapıyor ve bu gezinti sırasında Philadelphia St. Jean Kilisesi, Yıldırım Beyazıt Cami gibi yapıları yakından tanıyoruz. Daha sonra Alaşehir’in ünlü Kapama’sının tadına bakmak için otantik bir restorana konuk oluyoruz. Öğle yemeğinin ardından Salihli’ye giderek Kurşunlu Kaplıcası’nda kahve molamızı veriyoruz. Keyifle ve dolu dolu geçen iki güzel günün ardından İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız İzmir'de doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından FMA TRAVEL’ın keşiflerle dolu başka bir gezisinde yeniden buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.


* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır...

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< 5* LYCUS RIVER TERMAL HOTEL'DE  YARIM PANSİYON KONAKLAMA

< TERMAL HAVUZ – HAMAM  KEYFİ

< ULAŞIM VE TÜM ÇEVRE GEZİLERİ

< REHBERLİK HİZMETİ ve OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< YOLDA ALINAN SABAH KAHVALTISI

< ÖĞLE YEMEKLERİ

< BALON TURU

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

06.30'da Mavişehir Egepark,

06.40'da Bostanlı İskele,

06.50'de Karşıyaka Anıt,

07.00'de Alsancak Gar FMA Travel Ofisi

07.10'da Konak – Sabancı Kültür Merkezi,

07.20'de Göztepe İskele önü

07.30'da Üçkuyular Shell

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi