KEMER - OLYMPOS - KAŞ - KEKOVA - FİNİKE - DEMRE

KEMER - OLYMPOS - KAŞ - KEKOVA

Konaklama : FİNİKE MARİNA HOTEL'DE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Tur Süresi : 2 Gece 2 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 449 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

* * * KEMER - OLYMPOS - ULUPINAR - FİNİKE * * *

* * * DEMRE - NOEL BABA - KAŞ - KEKOVA * * *


<<< FİNİKE MARİNA HOTEL'DE YARIM PANSİYON KONAKLAMA >>>

'Olympos ve Kekova'yı Keşfetmek İçin Kemer'den Kaş'a Rüya Gibi Bir Yolculuk'

 

23 - 25 Ağustos | 30 Ağustos - 01 Eylül | 06 - 08 Eylül | 13 - 15 Eylül | 20 - 22 Eylül | 27 - 29 Eylül (2 Gün - 2 Gece)

 

25 - 27 Eylül  (2 Gün - 2 Gece)


 

 ...


CUMA 

Saat 23.00’de Egepark, 23.10’da Bostanlı İskelesi önü, 23.20’de Karşıyaka Anıt önünden, 23.30’da Alsancak Garı FMA TRAVEL ofisi önü, 23.40’da Sabancı Kültür Merkezi, 23.50’de Göztepe İskele ve 24.00’de Üçkuyular OPET önünde buluştuktan sonra Kemer, Olympos, Finike ve Kekova’nın güzelliğini görmek için yolculuğumuza başlıyoruz.

  

CUMARTESİ / KEMER – OLYMPOS – ULUPINAR – KUMLUCA – FİNİKE 

Günün ilk ışıkları ile ulaştığımız Akdeniz’de ilk olarak Kemer’de kısa bir kent gezintisi yapıyor ve ünlü tatil beldesini yakından tanıyoruz. Daha sonra yeşil doğası, turkuaz denizi ve eşsiz arkeolojik hazineleri ile ünlü Olympos’a doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Sabah kahvaltımızı yöre kadınlarının bizler için odun ateşinde pişirdikleri gözlemeler ile çardak altında yapıyoruz. Kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde Olympos’u keşfetmek için sahile iniyoruz. Burada yaptığımız tarih ve doğa ile iç içe turun ardından rehberimizin bizler için verdiği serbest zaman esnasında Akdeniz’in ünlü Olympos sahilinde doyasıya yüzüyoruz. Öğleden sonra yeşili ve serin akan suları ile ünlü Ulupınar’da nefis bir öğle yemeği alıyoruz. Yemeğin ardından Kumluca üzerinden Akdeniz’in cennet köşesi Finike’ye doğru yola çıkıyoruz. Finike’de denize sıfır otelimize yerleşiyor ve dinleniyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizin deniz manzaralı restoranında alıyoruz. Akşam saatlerinde arzu eden konuklarımız Finike Sahili ve Marina’sında keyifli bir gezintiye çıkabilir ve gece hayatının tadını çıkarabilirler. 

 

PAZAR / DEMRE – NOEL BABA – KEKOVA – BATIK ŞEHİR – KAŞ VE ANTIPHELLOS LAHDİ 

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra batık kenti keşfetmek için Kekova’ya doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Yolumuz üzerinde Demre’de Noel Baba Kilisesi’ne uğrayarak yörede doğan ve yaşayan Noel Baba gerçek ismi ile Aya Nicolas hakkında bilgiler ediniyoruz. Daha sonra Akdeniz’in eşsiz manzarasını izleyerek yaptığımız kısa yolculuğun ardından Üçağız Sahili’ne ulaşıyoruz. Burada arzu eden konuklarımızla gezi teknemize binerek batık şehirleriyle ünlü Kekova’ya doğru mavi yolculuk yapıyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi aldığımız bu keyifli tekne turunun ardından Kekova’nın güzelliklerine veda ederek Akdeniz Sahilleri’ndeki gezimize devam ediyoruz. Öğleden sonra Akdeniz’in en şirin tatil beldesi Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş’ın şirin evlerini ve ünlü Antiphellos Lahdi’ni yakından tanıyoruz. Daha sonra Kaş’tan ayrılıyor ve Kalkan üzerinden İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece saatlerinde ulaştığımız İzmir’de bir başka FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz. 


* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır...OLYMPOS ve KEKOVA’YI KEŞFETMEK İÇİN

KEMER’DEN KAŞ’A RÜYA GİBİ BİR YOLCULUK...

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< FİNİKE MARİNA HOTEL'DE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

< ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

< OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE, MİLLİPARK VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< ÖĞLE YEMEKLERİ

< KEKOVA' DA AÇIK BÜFE YEMEKLİ TEKNE TURU

 

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

Cuma Akşam

23.00’de Mavişehir Ege Park

23.10’da Bostanlı Vapur İskelesi

23.20’de Karşıyaka Anıtı

23.30’da Fma Travel Ofisi Alsancak Gar

23.40’da Konak Sabancı Kültür Merkezi

23.50’de Göztepe İskelesi

24.00’de Üçkuyular OPET

 

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi