PAMUKKALE - NİKFER KAYAK MERKEZİ - HIERAPOLIS ANTİK KENTİ

PAMUKKALE - NİKFER KAYAK MERKEZİ - HIERAPOLIS

Konaklama : 5* LYCUS THERMAL HOTEL'DE KONAKLAMA

Tur Süresi : 1 Gece 2 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 699 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

Beyaz Cennetler:

* * * PAMUKKALE ve NİKFER KAYAK MERKEZİ * * *

- HIERAPOLIS ANTİK KENTİ - 

< Balon Turu Fırsatı ile ! >


<<< 5* LYCUS THERMAL HOTEL'DE KAPALI TERMAL HAVUZ ve HAMAM KEYFİ >>> 

 

 

09 - 10 Nisan (2 Gün - 1 Gece)


 ...


1. Gün : DENİZLİ – PAMUKKALE TRAVERTENLER – HIERAPOLİS ANTİK KENTİ – KARAHAYIT

CUMARTESİ

Sabah 06.30'da Mavişehir Egepark, 06.40'da Bostanlı İskele, 06.50'de Karşıyaka Anıt, 07.00'de Alsancak Gar FMA Travel Ofisi ve 07.10'da Konak – Sabancı Kültür Merkezi, 07.20'de Göztepe İskele önü ve 07.30'da Üçkuyular Shell'de buluştuktan sonra yemyeşil doğası ve tarihsel zenginliği ile görenleri büyüleyen Beyaz Cennetler PAMUKKALE, NİKFER KAYAK MERKEZİ ve HIERAPOLİS gezimize başlıyoruz. Yolda verdiğimiz kısa bir kahvaltı molasının ardından Dünya’da benzerine çok az rastlanan Pamukkale’ye doğru ilerliyoruz. Pamukkale’ye vardığımızda bembeyaz dokusuyla büyüleyici manzaralar sunan travertenleri fotoğraflıyoruz. Daha sonra antik termal havuza gidiyoruz. Turistlerin yoğun ilgi gösterdiği ve suyunun şifalı olduğuna inanılan bu havuzda isteyen misafirlerimiz ekstra olarak havuza girerek antik taşlarla bezeli suyun keyfini doyasıya çıkarabilirler. Daha sonra Anadolu’nun en iyi korunabilmiş kentlerinden biri Hierapolis Antik Kenti’ni görüyor ve rehberimiz eşliğinde müzelerini geziyoruz. Keyifle geçen Pamukkale ve Hierapolis gezimizin ardından öğle yemeğimizi almak için harika bir restorana konuk oluyoruz. Yemeğin ardından bir Onyx Taş Atölyesi’ne gidiyor ve taş ustalarından değerli bilgiler dinleyerek alışverişlerimizi yapıyoruz. Daha sonra termal keyfini doyasıya çıkarmak için erken saatlerde Karahayıt’ta bulunan bölgenin en iyi otellerinden biri olan 5* Lycus River Termal Hotel’imize gidiyoruz. Check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra dileyen misafirlerimiz kapalı ve açık termal havuzları ile ünlü, muhteşem olanaklara sahip otelimizin imkanlarından doyasıya faydalanabilir hamam, havuz, sauna keyfi yapabilirler. Belirtilen saatte otelimizin restoranında bizler için ayrılan masalarda yerlerimizi alarak canlı müzik eşliğinde açık büfe akşam yemeğimizi alıyor ve gece geç saatlere kadar doyasıya eğleniyoruz.2. Gün: BALON TURU  -  NİKFER KAYAK MERKEZİ – KARACASU KASABASI – DANDALAS ÇAYI VE VADİSİ

PAZAR

Otelimizde geçirdiğimiz güzel gecenin ardından sabahın ilk saatlerinde arzu eden konuklarımız Pamukkale’yi gökyüzünden izlemek için extra olan balon turuna katılabilirler.

Otelimizde bizler için hazırlanan açık büfe zengin kahvaltımızı aldıktan sonra sabah geç saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. İlk olarak bir tekstil mağazasına konuk oluyor ve yöreye özgü alışverişlerimizi yapıyoruz. Daha sonra beyaz cennet Nikfer Kayak Merkezi’ne doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Ege’nin en büyük kayak merkezi ve Denizli’nin gözdesi olan Nikfer Kayak Merkezi’nde dileyen misafirlerimiz telesiyej, snowboard, kayak ve kar keyfini doyasıya yaşayabilir, dileyen misafirlerimiz ise sıcak çaylarını bembeyaz manzara karşısında yudumlayabilirler. Bu keyifli alanda geçirdiğimiz unutulmaz anların ardından, Nikfer dağında sedir ağaçları arasında karlarla iç içe olacağımız harika bir manzaraya sahip alanda öğle yemeği molası veriyoruz. Keyifli molamızın ardından Menderes’in üç büyük kolundan biri olan Dandalas Çayı ve Vadisi’ni yakından görmek için yolculuğumuza devam ediyoruz. Günün en güzel saatlerinde ulaştığımız vadide şelalelerin dinlendirici sesi ve Dandalas’ın muhteşem doğası eşliğinde Çay’ın yanı başında keyif kahvelerimizi içiyoruz. Daha sonra Karacasu Kasabası’ndan geçerek bölgeyi tanıma şansı yakalıyoruz. Gün sonunda birbirinden güzel anılar biriktirerek dolu dolu geçirdiğimiz iki gün ardından İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde vardığımız İzmir'de doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından bir başka FMA TRAVEL gezisinde yeniden buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.


* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır...

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< 5* LYCUS THERMAL HOTEL'DE KONAKLAMA

< TERMAL HAVUZ – HAMAM  KEYFİ

< ULAŞIM VE TÜM ÇEVRE GEZİLERİ

< REHBERLİK HİZMETİ ve OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< NİKFER KAYAK MERKEZİ GİRİŞ ÜCRETİ

< MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< YOLDA ALINAN SABAH KAHVALTISI

< ÖĞLE YEMEKLERİ

< BALON TURU

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

06.30'da Mavişehir Egepark,

06.40'da Bostanlı İskele,

06.50'de Karşıyaka Anıt,

07.00'de Alsancak Gar FMA Travel Ofisi

07.10'da Konak – Sabancı Kültür Merkezi,

07.20'de Göztepe İskele önü

07.30'da Üçkuyular SHELL

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi