MARMARİS - DALYAN - İZTUZU PLAJI ''FMA ile SEZONA MERHABA!''

MARMARİS - DALYAN - İZTUZU PLAJI

Konaklama : 5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tur Süresi : 1 Gece 2 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : Acentemize Sorunuz 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

 < SEZON AÇILIŞI ÖZEL >  

 Rüya Gibi Bir Tatil

MARMARİS - DALYAN - İZTUZU PLAJI


 (2 Gün - 1 Gece)


GÜZELKÖY - DALYAN - İZTUZU PLAJI - AKYAKA
AKÇAPINAR KÖYÜ - AKÇAPINAR AZMAĞI

GÜZELKÖY | DALYAN | İZTUZU PLAJI | AKYAKA | AKÇAPINAR KÖYÜ | AKÇAPINAR AZMAĞI

 

- 5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA FARKI İLE -

 

 ...


1. GÜN / CUMARTESİ

BOZÜYÜK KÖYÜ ( GÜZELKÖY ) - DALYAN – KAYA MEZARLARI – DALYAN KANALI – İZTUZU PLAJI - MARMARİS

Sabah saat 06.30’da Mavişehir Egepark önü, 06.40’da Bostanlı İskele önü,  06.50’de Karşıyaka Anıt, 07.00’de Alsancak Gar FMA Travel Ofisi önü 07.10’da Konak Sabancı Kültür Merkezi önü, 07.20’de Göztepe Vapur İskelesi önü, 07.30’da Üçkuyular Shell önünden hareket ederek Güney Ege’nin güzel koylarını ve yeşil doğasını gezmek için yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde verdiğimiz kahvaltı molasının ardından, keyif kahvelerimizi içmek için Bozüyük’e namı diğer Güzelköy’e doğru yolculuğumuzu devam ettiriyoruz. Bir dönem dizi setlerine ev sahipliği yapan bu şirin köyün birbirinden güzel evlerini yakından tanımak için çiçekler ile bezeli sokaklarında kısa bir gezintiye çıkıyoruz.  Daha sonra köy kahvesinde verdiğimiz kahve molasının ardından muhteşem doğası ile bizleri büyüleyen Dalyan’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Dalyan’a ulaştığımızda harika kanal manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra kaplumbağalarının yumurta bıraktığı ünlü İztuzu Plajı’nı ve Kaya Mezarları’nı yakından görmek isteyen konuklarımızla Dalyan Kanalı’nda rüya gibi bir mavi yolculuk yapıyoruz. Dalyan Kanalı’nda geçirdiğimiz keyifli anların ardından Marmaris’e doğru ilerliyoruz. Marmaris’e ulaştığımızda otelimize yerleşiyor ve her şey dahil konseptli, limitsiz içecekli, zengin çeşitleri ile fark yaratan açık büfe akşam yemeğimizi alıyoruz.  

 

2. GÜN / PAZAR

( EKSTRA YARIMADA DOĞA VE KEŞİF TURU / ORHANİYE – KIZKUMU – TURGUT ŞELALESİ – BAYIR KÖYÜ) – AKÇAPINAR AZMAĞI – AKYAKA – KADIN AZMAĞI 

Otelimizde aldığımız zengin açık büfe sabah kahvaltısının ardından otelimizin kapalı havuzunda, hamamında doyasıya vakit geçirerek otelimizin imkanlarından  faydalanıyoruz. Daha sonra safari turu keyfini yaşamak için dileyen misafirlerimiz ile ekstra olan Yarımada Doğa ve Keşif Turu’na katılıyoruz. Otelimizden bizleri alan jeeplerimizle Bozburun Yarımadası’nda mavi yeşil bir yolculuğa başlıyoruz. Çam ağaçlarının arasında İçmeler’in orman yolundan yaptığımız jeep yolculuğu ile Orhaniye’ye ulaşıyor ve efsanelere konu olan Kızkumu’nu yakından görme şansı yakalıyoruz. Daha sonra Turgut Köyü’nün ev sahipliği yaptığı Turgut Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Şelalenin eşsiz doğasında keyifli anlar yaşıyoruz. Şelale’de geçirdiğimiz unutulmaz anların ardından Bayır Köyü’ne doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Bayır Köyü’ne ulaştığımızda bizi karşılayan Asırlık Çınar’ın altında keyif kahvelerimizi içiyoruz. Muhteşem manzaralar eşliğinde geçen Yarımada turumuzun ardından otelimize dönerek herşey dahil konseptli açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından otelimizden ayrılarak Akçapınar Köyü’ne doğru ilerliyoruz. Akçapınar Köyü’ne ulaştığımızda sayısı yüzleri aşan asırlık okaliptüs ağaçları ile taçlanan Aşıklar Yolu’nda yaptığımız kısa yürüyüşün ardından köye ismini veren ünlü Akçapınar Azmağı’nda dileyen misafirlerimizle rüya gibi bir tekne turuna çıkıyoruz. Ekstra olarak düzenlenen bu keyifli yolculuğun ardından Akçapınar Köyü’nden ayrılarak yeşil dokusu ve geleneksel mimarisi ile görenleri büyüleyen Akyaka’ya doğru gezimize devam ediyoruz. Akyaka’da aracımızla yaptığımız gezi esnasında Kadın Azmağı, Idyma Kaya Mezarları ve Akyaka Evleri’ni görüyoruz. Keyifle geçen Akyaka turunun ardından İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız Çine’de verdiğimiz akşam yemeği molasının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından başka bir FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.


* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır... 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< 5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

< 1. GÜN OTELDE AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEĞİ 

< 2. GÜN OTEL’DE AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI VE ÖĞLE YEMEĞİ

< ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< REHBERLİK HİZMETİ 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ 

< YARIMADA DOĞA VE KEŞİF TURU

< AKÇAPINAR AZMAĞI TEKNE TURU

< DALYAN TEKNE TURU 

< İZTUZU PLAJI GİRİŞ ÜCRETİ

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

06.30’da Mavişehir Egepark önü,

06.40’da Bostanlı İskele önü,  

06.50’de Karşıyaka Anıt,

07.00’de Alsancak Gar FMA Travel Ofisi önü

07.10’da Konak Sabancı Kültür Merkezi önü,

07.20’de Göztepe Vapur İskelesi önü,

07.30’da Üçkuyular Shell 

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi