LİKYA RÜYASI ''Göcek - Fethiye - Saklıkent - Dalyan - Kekova - Kaş - Ölüdeniz - Akyaka - İztuzu Plajı''

Göcek - Fethiye - Saklıkent - Dalyan - Kekova - Kaş - Ölüdeniz

Konaklama : YEL HOLIDAY RESORT HOTEL'DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tur Süresi : 2 Gece 3 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 2999 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - DetaylarıFMA TRAVEL ile LİKYA RÜYASI   

 

 GÖCEK | FETHİYE | SAKLIKENT | DALYAN | KEKOVA | KAŞ | ÖLÜDENİZ

KAYAKÖY | AKYAKA | İZTUZU ve BELCEKIZ PLAJI

 


21 - 23 Nisan (3 Gün - 2 Gece)  


- FETHİYE'DE YEL HOLIDAY RESORT HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA FARKI İLE -


 - 2. GÜN OTELDE AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL -   

 

 ...

 

1. GÜN / 21 NİSAN CUMA

AKYAKA - DALYAN – KAYA MEZARLARI – DALYAN KANALI – İZTUZU PLAJI – GÖCEK – GÖCEK MARİNASI - FETHİYE

Sabah saat 06.30’da Mavişehir Egepark önü, 06.40’da Bostanlı İskele önü,  06.50’de Karşıyaka Anıt, 07.00’de Alsancak Gar FMA Travel Ofisi önü 07.10’da Konak Sabancı Kültür Merkezi önü, 07.20’de Göztepe Vapur İskelesi önü, 07.30’da Üçkuyular Shell önünden hareket ederek bayram tatilimizi en keyifli şekilde geçirmek, Güney Ege’nin güzel koylarını ve yeşil doğasını gezmek için yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde verdiğimiz kahvaltı molasının ardından yeşil dokusu ve geleneksel mimarisi ile görenleri büyüleyen Akyaka’ya doğru gezimize devam ediyoruz. Akyaka’ya ulaştığımızda aracımızla yaptığımız panoramik gezi esnasında Kadın Azmağı, Idyma Kaya Mezarları ve Akyaka Evleri’ni görüyor ve rehberimizden değerli bilgiler ediniyoruz. Keyifle geçen Akyaka turunun ardından Dalyan’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Dalyan’a ulaştığımızda harika kanal manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra kaplumbağalarının yumurta bıraktığı ünlü İztuzu Plajı’nı ve Kaya Mezarları’nı yakından görmek isteyen konuklarımızla Dalyan Kanalı’nda rüya gibi bir mavi yolculuk yapıyoruz. Dalyan Kanalı’nda geçirdiğimiz keyifli anların ardından keyif kahvelerimizi içmek için Göcek’e doğru ilerliyoruz. Göcek’te begonvil ağaçlarının süslediği şirin evlerin ve sokakların arasından ulaştığımız Göcek Marinası’nın muhteşem manzarası eşliğinde dinlenme şansı yakalıyoruz. Göcek’te geçirdiğimiz keyifli anların ardından Fethiye’ye doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Fethiye’ye ulaştığımızda Yel Holiday Resort Hotel’e yerleşiyor ve herşey dahil konseptli, limitsiz içecekli açık büfe akşam yemeğimizi alıyoruz. 

 

2. GÜN / 22 NİSAN CUMARTESİ

FETHİYE MARİNASI – TELMESSOS ANTİK TİYATROSU - ÖLÜDENİZ – BELCEKIZ PLAJI - KAYAKÖY

Otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Fethiye’nin tarihi dokusunu keşfetmek için Telmessos Antik Tiyatrosu’na doğru yolculuğumuzu başlıyoruz. Bu keyifli yolculuk sırasında Amyntas Kaya Mezarları’nı panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra ulaştığımız Telmessos Antik Tiyatro’sunda uzun bir tarih yolculuğuna çıkıyor ve rehberimizden değerli bilgiler alıyoruz. Daha sonra Fethiye Marina’sına doğru gezimize devam ediyoruz. Burada keyifli yürüyüşler yaparak, rehberimizin verdiği serbest zamanda yöreye özgü alışverişlerimizi tamamlıyoruz. Fethiye merkezinde yaptığımız gezimizin ardından limitsiz içecekli açık büfe öğle yemeğimizi almak için otelimize dönüyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizin ardından günün en güzel saatlerinde Ölüdeniz Lagonu’na ve Belcekız Plajı’na giderek dünyada bir benzeri olmayan sularda yüzme şansı yakalıyoruz. Keyifle geçen turumuzun ardından Ölüdeniz’den ayrılıyor ve dünyaca ünlü Kayaköy’e ulaşıyoruz. Terk edilmiş Rum evleri arasında gizemli bir gezintiye çıkıyoruz. Kayaköy’ü rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra otelimize dönüyor ve açık büfe akşam yemeğimizi alarak dinleniyoruz. Akşam yemeği esnasında otelimizde düzenlenen dans ve animasyon gösterilerini izleyerek doyasıya eğleniyoruz.

 

3. GÜN / 23 NİSAN PAZAR

SAKLIKENT – KAPUTAŞ PLAJI - ÜÇAĞIZ SAHİLİ – KEKOVA – KAŞ – KALKAN

Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltımızın ardından erken saatlerde otelimizden ayrılarak bir yeryüzü harikası olan Saklıkent’e gidiyoruz. Saklıkent Kanyonu’nda yürüyüşler yaparak bu doğa harikasında anı fotoğraflarımızı çektiriyoruz. Daha sonra Saklıkent’te geçirdiğimiz keyifli anların ardından batık kenti keşfetmek için Kekova’ya doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Yolumuz üzerinde masmavi suları ve tertemiz kumsalı ile görenleri büyüleyen Kaputaş Plajı’nın eşsiz manzarasında fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra Akdeniz ile baş başa geçen keyifli bir yolculuğun ardından Üçağız Sahili’ne ulaşıyoruz. Burada arzu eden konuklarımızla gezi teknemize binerek batık şehirleriyle ünlü Kekova’da mavi yolculuk yapıyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi aldığımız bu keyifli tekne turunun ardından Kekova’nın güzelliklerine veda ederek Akdeniz Sahilleri’ndeki gezimize devam ediyoruz. Öğleden sonra Akdeniz’in en şirin tatil beldesi Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş’ın şirin evlerini ve ünlü Antiphellos Lahdi’ni yakından tanıyoruz. Daha sonra Kalkan üzerinden İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız Çine’de verdiğimiz akşam yemeği molasının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından başka bir FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır...

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< YEL HOLIDAY RESORT HOTEL'DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

< OTELDE AÇIK BÜFE 2 AKŞAM YEMEĞİ VE 2 SABAH KAHVALTISI

< 2. GÜN OTELDE AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEĞİ

< LÜKS ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

< OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< YOLDA ALINAN SABAH KAHVALTISI

< OTEL’DE EKSTRA ALINAN YİYECEK ve İÇECEKLER

< DALYAN'DA ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU

< KEKOVA'DA AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU

< İZTUZU PLAJI GİRİŞ ÜCRETİ

< TELMESSOS ANTİK TİYATRO GİRİŞ ÜCRETİ

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

06:30’da Mavişehir Ege Park

06:40’da Bostanlı İskele

06:50’de Karşıyaka Anıt

07:00 ‘de Alsancak Gar FMA Travel Ofisi Önü

07:10‘da Sabancı Kültür Merkezi

07:20’de Göztepe İskele Önü

07:30’da Üçkuyular Shell

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi