LİKYA RÜYASI ''Göcek - Fethiye - Saklıkent - Dalyan - Kekova - Kaş - Ölüdeniz''

Göcek - Fethiye - Saklıkent - Dalyan - Kekova - Kaş - Ölüdeniz

Konaklama : PERDIKIA HILL HOTEL'DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tur Süresi : 2 Gece 3 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 1999 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

- FMA TRAVEL ile ADIM ADIM LİKYA RÜYASI -

   

 GÖCEK | FETHİYE | SAKLIKENT | DALYAN | KEKOVA | KAŞ | ÖLÜDENİZ | KAYAKÖY

 


28 - 30 Ekim (3 Gün - 2 Gece)  


<<< FETHİYE'DE PERDIKIA HILL HOTEL'DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA FARKI İLE >>>


- 3. GÜN OTELDE AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL - 


3. GÜN OTELDEN GEÇ ÇIKIŞ İMKANI ile!

 

 

 ...

 

1. GÜN / CUMA

GÜZELKÖY - DALYAN – KAYA MEZARLARI – DALYAN KANALI – İZTUZU PLAJI - FETHİYE

Sabah saat 06.30’da Mavişehir Egepark önü, 06.40’da Bostanlı İskele önü,  06.50’de Karşıyaka Anıt, 07.00’de Alsancak Gar FMA Travel Ofisi önü 07.10’da Konak Sabancı Kültür Merkezi önü, 07.20’de Göztepe Vapur İskelesi önü, 07.30’da Üçkuyular Shell önünden hareket ederek Güney Ege’nin güzel koylarını ve yeşil doğasını gezmek için yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde verdiğimiz kahvaltı molasının ardından, keyif kahvelerimizi içmek için Bozüyük’e namı diğer Güzelköy’e doğru yolculuğumuzu devam ettiriyoruz. Bir dönem dizi setlerine ev sahipliği yapan bu şirin köyün birbirinden güzel evlerini yakından tanımak için çiçekler ile bezeli sokaklarında kısa bir gezintiye çıkıyoruz.  Daha sonra köy kahvesinde verdiğimiz kahve molasının ardından muhteşem doğası ile bizleri büyüleyen Dalyan’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Dalyan’a ulaştığımızda harika kanal manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra kaplumbağalarının yumurta bıraktığı ünlü İztuzu Plajı’nı ve Kaya Mezarları’nı yakından görmek isteyen konuklarımızla Dalyan Kanalı’nda rüya gibi bir mavi yolculuk yapıyoruz. Dalyan Kanalı’nda geçirdiğimiz keyifli anların ardından Fethiye’ye doğru ilerliyoruz. Fethiye’ye ulaştığımızda 4* Perdikia Hill Hotel’e yerleşiyor ve her şey dahil konseptli, limitsiz içecekli, zengin çeşitleri ile fark yaratan açık büfe akşam yemeğimizi alıyoruz. 

 

2. GÜN / CUMARTESİ

SAKLIKENT – KAPUTAŞ PLAJI - ÜÇAĞIZ SAHİLİ – KEKOVA – KAŞ – KALKAN - KAYAKÖY

Otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından bir yeryüzü harikası olan Saklıkent’e gidiyoruz. Saklıkent’te geçirdiğimiz keyifli anların ardından batık kenti keşfetmek için Kekova’ya doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Yolumuz üzerinde masmavi suları ve tertemiz kumsalı ile görenleri büyüleyen Kaputaş Plajı’nın eşsiz manzarasında fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra Akdeniz ile baş başa geçen keyifli bir yolculuğun ardından Üçağız Sahili’ne ulaşıyoruz. Burada arzu eden konuklarımızla gezi teknemize binerek batık şehirleriyle ünlü Kekova’ya doğru mavi yolculuk yapıyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi aldığımız bu keyifli tekne turunun ardından Kekova’nın güzelliklerine veda ederek Akdeniz Sahilleri’ndeki gezimize devam ediyoruz. Öğleden sonra Akdeniz’in en şirin tatil beldesi Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş’ın şirin evlerini ve ünlü Antiphellos Lahdi’ni yakından tanıyoruz. Daha sonra Kaş’tan ayrılıyor ve Kalkan üzerinden, günün en güzel saatlerinde dünyaca ünlü Kayaköy’e ulaşıyor ve terk edilmiş Rum evleri arasında gizemli bir gezintiye çıkıyoruz. Kayaköy’ü rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra otelimize dönüyor ve açık büfe akşam yemeğimizi alarak dinleniyoruz.

 

3. GÜN / PAZAR

ÖLÜDENİZ - GÖCEK – GÖCEK MARİNASI – AKÇAPINAR AZMAĞI - AŞIKLAR YOLU - KAYA MEZARLARI - AKYAKA

Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltımızın ardından günün en güzel saatlerinde Ölüdeniz Lagonu’na ve Belcekız Plajı’na giderek dünyada bir benzeri olmayan sularda yüzme şansı yakalıyoruz. Ölüdeniz’de geçirdiğimiz keyifli anların ardından 4* Perdikia Hill Hotel’e dönüyor ve her şey dahil konseptli, limitsiz içecekli, zengin çeşitleri ile fark yaratan açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra otelimize veda ederek Göcek’e doğru yola koyuluyoruz. Göcek’te begonvil ağaçlarının süslediği şirin evlerin ve ünlü sokakların arasından ulaştığımız Göcek Marinası’nın muhteşem manzarası eşliğinde dinlenme şansı yakalıyoruz. Göcek’te geçirdiğimiz keyifli anların ardından okaliptüsler ile bezeli Aşıklar Yolu’na ev sahipliği yapan Akçapınar Köyü’ne doğru ilerliyoruz.   Bu şirin köyde Gökova’nın en uzun ve derin azmağı Akçapınar Azmağı’nı izliyoruz, sonrasında dileyen misafirlerimizle azmağın berrak sularında rüya gibi bir tekne yolculuğuna çıkıyoruz. Keyifle geçen azmak turunun ardından yeşil dokusu ve geleneksel mimarisi ile görenleri büyüleyen Akyaka’ya doğru gezimize devam ediyoruz. Akyaka’da aracımızla yaptığımız panoramik gezi esnasında Kadın Azmağı, Idyma Kaya Mezarları ve Akyaka Evleri’ni görüyoruz. Daha sonra İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız Çine’de verdiğimiz akşam yemeği molasının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından başka bir FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır...

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< PERDIKIA HILL HOTEL'DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

< OTELDE AÇIK BÜFE 2 AKŞAM YEMEĞİ VE 2 SABAH KAHVALTISI

< 3. GÜN OTELDE AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEĞİ

< LÜKS ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

< OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< YOLDA ALINAN SABAH KAHVALTISI

< OTEL`DE EKSTRA ALINAN YİYECEK ve İÇECEKLER

< 1. ve 2. GÜN ALINAN ÖĞLE YEMEKLERİ

< DALYAN'DA YEMEKLİ TEKNE TURU

< KEKOVA'DA AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU

< İZTUZU PLAJI GİRİŞ ÜCRETİ

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

06:30’da Mavişehir Ege Park

06:40’da Bostanlı İskele

06:50’de Karşıyaka Anıt

07:00 ‘de Alsancak Gar FMA Travel Ofisi Önü

07:10‘da Sabancı Kültür Merkezi

07:20’de Göztepe İskele Önü

07:30’da Üçkuyular Shell

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi