FETHİYE - KAŞ - KEKOVA - SAKLIKENT - YUVARLAKÇAY

FETHİYE - KAŞ - KEKOVA - SAKLIKENT - YUVARLAKÇAY

Konaklama : PERDIKIA BEACH HOTEL'DE (ÖLÜDENİZ) HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tur Süresi : 2 Gece 2 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 289 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

FETHİYE - KAŞ - KEKOVA - SAKLIKENT - YUVARLAKÇAY

 

'LİKYA' YA RÜYA GİBİ BİR YOLCULUK'


KAŞ - ANTIPHELLOS LAHDİ - KEKOVA BATIK ŞEHİR - SAKLIKENT KANYONU - FETHİYE

  

'KEKOVA’DAN KAŞ’A, YUVARLAKÇAY’DAN AKYAKA AZMAĞI’NA MERAK ETTİKLERİNİZLE DOLU DOLU'

 

26 - 28 Ekim (2 Gün - 2 Gece)

 

 

 ...

 

CUMA 

Saat 23.00’de Egepark, 23.10’da Bostanlı İskelesi önü, 23.20’de FMA TRAVEL Ofisi önünden, 23.30’da Lozan Atatürk Lisesi önü, 23.40’da Sabancı Kültür Merkezi, 23:50’de Göztepe İskele ve 00.00’de Üçkuyular Shell önünde buluştuktan sonra Kekova, Fethiye ve Dalyan’ın güzelliğini görmek için yolculuğumuza başlıyoruz.

 

CUMARTESİ 

Sabah yolda verdiğimiz kahvaltı molasının ardından batık kenti keşfetmek için Kekova’ya doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Akdeniz ile baş başa geçen keyifli bir yolculuğun ardından Üçağız Sahili’ne ulaşıyoruz. Burada arzu eden konuklarımızla gezi teknemize binerek batık şehirleriyle ünlü Kekova’ya doğru mavi yolculuk yapıyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi aldığımız bu keyifli tekne turunun ardından Kekova’nın güzelliklerine veda ederek Akdeniz Sahilleri’ndeki gezimize devam ediyoruz. Öğleden sonra Akdeniz’in en şirin tatil beldesi Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş’ın şirin evlerini ve ünlü Antiphellos Lahdi’ni yakından tanıyoruz. Daha sonra Kaş’tan ayrılıyor ve Kalkan üzerinden bir yeryüzü harikası olan Saklıkent’e gidiyoruz. Saklıkent’te geçirdiğimiz keyifli anların ardından Ölüdeniz'de bulunan otelimiz Perdikia Beach Hotel’e yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. 

 

2. Gün: KAYAKÖY – BELCEKIZ SAHİLİ – ÖLÜDENİZ LAGONU – YUVARLAKÇAY – AKYAKA – KADIN AZMAĞI

PAZAR 

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak dünyaca ünlü Kayaköy’e giderek terk edilmiş Rum evleri arasında gizemli bir gezintiye çıkıyoruz. Kayaköy’ü rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Ölüdeniz’e giderek Belcekız Plajı’nda keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Bu esnada arzu eden konuklarımız dünyaca ünlü Ölüdeniz Lagonu’nu görmek için millipark alanına giriş yapabilir. Burada lagonda yüzme keyfini yaşabilirler. Öğle saatlerinde Fethiye merkeze gidiyor ve Kral Amyntas’ın mezarını ve de Telmesos Antik Tiyatrosu’nu görüyoruz. Fethiye’de yaptığımız kısa alışveriş ve yemek molasının ardından bir doğa harikası olan Yuvarlakçay’a doğru gezimize devam ediyoruz. Mavi ve yeşil renklerle, köpük köpük, zakkum ve günlük ağaçları arasında akan Yuvarlakçay’ın serin havasında dinleniyor ve kahvelerimizi içiyoruz. O ünlü salıncakta anı fotoğraflarımızı çektiriyoruz. Gün sonunda Akyaka’ya doğru gezimizi sürdürüyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Idyma Antik Kenti kaya mezarlarını görüyoruz. Akyaka’ya geldiğimizde dileyen konuklarımızla Kadın Azmağı’nda tekne turu yapıyoruz. Tekne turunun ardından Akyaka’ya veda ederek İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız Çine’de verdiğimiz akşam yemeği molasının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından başka bir FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< PERDIKIA BEACH HOTEL'DE (ÖLÜDENİZ) HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

< LÜKS ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

< OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE, MİLLİPARK ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< ÖĞLE YEMEKLERİ

< KEKOVA’DA AÇIK BÜFE YEMEKLİ TEKNE TURU

< AKYAKA KADIN AZMAĞI’NDA TEKNE TURU

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

Cuma Akşam

23.00’de Mavişehir Ege Park

23.10’da Bostanlı Vapur İskelesi

23.20’de FMA TRAVEL Ofisi

23.30’da Lozan Atatürk Lisesi

23.40’da Konak Sabancı Kültür Merkezi

23.50’de Göztepe İskelesi

24.00’de Üçkuyular Shell

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi