MARMARİS - DALYAN - DATÇA - İZTUZU PLAJI

MARMARİS - DALYAN - DATÇA - İZTUZU PLAJI

Konaklama : 5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tur Süresi : 2 Gece 3 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 799 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

- 29 Ekim Özel -

“MARMARİS - DALYAN - DATÇA - İZTUZU PLAJI


29 - 31 Ekim (3 Gün - 2 Gece)

 

 

MARMARİS - GÜZELKÖY - AKYAKA - AKÇAPINAR KÖYÜ - AKÇAPINAR AZMAĞI - DALYAN - İZTUZU

DATÇA ve ESKİ DATÇA - KIZKUMU - TURGUT ŞELALESİ - ORHANİYE

 

5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA FARKI İLE

 

 ...


1. GÜN / CUMA

BOZÜYÜK KÖYÜ ( GÜZELKÖY ) - DALYAN – KAYA MEZARLARI – DALYAN KANALI – İZTUZU PLAJI - MARMARİS

Sabah saat 06.00’da Mavişehir Egepark önü, 06.10’da Bostanlı İskele önü,  06.20’de Karşıyaka Anıt, 06.30’da Alsancak Gar FMA Travel Ofisi önü 06.40’da Konak Sabancı Kültür Merkezi önü, 06.50’de Göztepe Vapur İskelesi önü, 07.00’de Üçkuyular Shell önünden hareket ederek Güney Ege’nin güzel koylarını ve yeşil doğasını gezmek için yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde verdiğimiz kahvaltı molasının ardından, keyif kahvelerimizi içmek için Bozüyük’e namı diğer Güzelköy’e doğru yolculuğumuzu devam ettiriyoruz. Bir dönem dizi setlerine ev sahipliği yapan bu şirin köyün birbirinden güzel evlerini yakından tanımak için çiçekler ile bezeli sokaklarında kısa bir gezintiye çıkıyoruz.  Daha sonra köy kahvesinde verdiğimiz kahve molasının ardından muhteşem doğası ile bizleri büyüleyen Dalyan’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Dalyan’a ulaştığımızda harika kanal manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra kaplumbağalarının yumurta bıraktığı ünlü İztuzu Plajı’nı ve Kaya Mezarları’nı yakından görmek isteyen konuklarımızla Dalyan Kanalı’nda rüya gibi bir mavi yolculuk yapıyoruz. Dalyan Kanalı’nda geçirdiğimiz keyifli anların ardından Marmaris’e doğru ilerliyoruz. Marmaris’e ulaştığımızda 5* Blue Bay Platinum Hotel’e yerleşiyor ve her şey dahil konseptli, limitsiz içecekli, zengin çeşitleri ile fark yaratan açık büfe akşam yemeğimizi alıyoruz.  

 

2. GÜN / CUMARTESİ : EKSTRA JEEP SAFARİ TURU ( KIZKUMU – TURGUT ŞELALESİ – ORHANİYE ) 

Otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından otelimizin imkanlarından doyasıya  faydalanıyor ve öğle saatlerine kadar dinleniyoruz. Daha sonra herşey dahil konseptli açık büfe öğle yemeğimizi otelimizde alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından safari turu keyfini yaşamak için dileyen misafirlerimiz ile ekstra olan jeep safari turuna katılıyoruz. Otelimizden bizleri alan jeeplerimizle Bozburun Yarımadası’nda mavi yeşil bir yolculuğa başlıyoruz. Çam ağaçlarının arasında İçmeler’in orman yolundan yaptığımız jeep yolculuğu ile Turgut Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Şelalenin eşsiz doğasında keyifli anlar yaşıyoruz. Daha sonra efsanelere konu olan Kızkumu’nu yakından görmek ve Kızkumu sahilinde denizin üstünde yürüme keyfini yaşamak için Orhaniye’ye gidiyoruz.  Daha sonra keyifle geçen jeep turumuzun ardından otelimize dönerek herşey dahil konseptte alacağımız akşam yemeğine kadar dinleniyoruz.

 

3. GÜN / PAZAR : DATÇA – ESKİ DATÇA- CAN YÜCEL EVİ – DATÇA MERKEZ 

Sabah kahvaltısının ardından denize sıfır konumlu otelimizin imkanlarından faydalanmak için öğle saatlerine kadar otelimizde doyasıya vakit geçiriyoruz. Daha sonra her şey dahil konseptli öğle yemeğimizi otelimizde alarak doğanın her türlü rengini bizlere sunan Datça (Reşadiye) Yarımadası’na doğru keşfe başlıyoruz. İlk olarak Eski Datça Köyü’ne doğru yola koyuluyoruz. Datça’nın muhteşem doğası eşliğinde yaptığımız keyifli yolculuğun ardından Eski Datça Köyü’ne geldiğimizde birbirinden güzel taş evlerin arasında keyif kahvelerimizi içiyoruz. Burada rehberimiz bir zamanlar ünlü şair Can Yücel’in evinin bulunduğu sokakta bizlere değerli bilgiler veriyor. Daha sonra eski Datça’nın şirin sokaklarını ve tarihini arkamızda bırakarak Datça merkeze doğru ilerliyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde ulaştığımız Datça merkezde bizlere verilen serbest zamanda Datça sokaklarında doyasıya vakit geçiriyoruz. Daha sonra Datça’da keyifle geçen merkez turumuzun ardından rehberimizin belirlediği saatte buluşarak İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde Çine’de verdiğimiz akşam yemeği molasının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından başka bir FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.


* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır...

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< 5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

< 2. GÜN ve 3. GÜN OTEL’DE ÖĞLE YEMEĞİ

< ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< REHBERLİK HİZMETİ ve OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< JEEP SAFARİ TURU

< DALYAN KANALI TEKNE TURU

< 1. GÜN ÖĞLE YEMEĞİ

< İZTUZU PLAJI GİRİŞ ÜCRETİ

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

06.00’da Mavişehir Ege Park önü,

06.10’da Bostanlı İskele,

06.20’de Karşıyaka Anıt önü,

06.30’da Alsancak FMA TRAVEL Ofisi önü,

06.40’da Sabancı Kültür Merkezi,

06.50’de Göztepe İskelesi önü,

07.00’de Üçkuyular Shell önü

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi