BATI AKDENİZ ve GÜNEY EGE (30 Ağustos Özel)

BATI AKDENİZ ve GÜNEY EGE (30 Ağustos Özel)

Konaklama : FİNİKE MARİNA HOTEL’DE Y.P KONAKLAMA ( 2 GECE )

Tur Süresi : 3 Gece 3 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 549 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

Olympos'tan Dalyan'a

 

 * * * BATI AKDENİZ ve GÜNEY EGE * * * 

 

Finike - Demre - Noel Baba - Ulupınar - Kemer – Kaş – Saklıkent - Dalyan ve İztuzu Plajı


'FİNİKE'DE KONAKLAMA FARKI İLE'

 

'29 AĞUSTOS - 01 EYLÜL 2019 (3 GÜN - 3 GECE)'

 

--- 25 AĞUSTOS'A KADAR ERKEN REZERVASYON İMKANI ---


 

...

 

HAREKET 29 AĞUSTOS PERŞEMBE 

Saat 23.00’de Egepark, 23.10’da Bostanlı İskelesi önü, 23.20’de Karşıyaka Anıtı, 23.30’da Alsancak Gar FMA TRAVEL Ofisi önü, 23.40’da Sabancı Kültür Merkezi, 23:50’de Göztepe İskele ve 00.00’de Üçkuyular Shell önünde buluştuktan sonra Finike'li Batı Akdeniz gezimize başlıyoruz.

 

30 AĞUSTOS CUMA  

DEMRE – NOEL BABA KİLİSESİ MÜZESİ – KEKOVA – ÜÇAĞIZ – FİNİKE

Toros Dağları’nı aşarak Elmalı üzerinden yaptığımız keyifli gece yolculuğunun ardından Noel Baba’nın memleketi Demre’ye ulaşıyoruz. Demre’nin ünlü börekleri ile aldığımız sabah kahvaltısının ardından yöredeki St. Nicholas ( Noel Baba ) Kilise Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Akdeniz’in turkuaz renkli sularında yüzmek, tarihsel ve doğal güzelliklerini tanımak için Kekova Batık Şehir’e doğru gezimizi sürdürüyoruz. Burada bizi bekleyen teknemize binerek eşsiz bir mavi yolculuğa çıkıyor ve Akdeniz’i yaşıyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi de teknemizde aldıktan sonra öğleden sonra Kekova’ya veda ederek beş çaylarımızı içmek için Akdeniz’in ünlü sahil beldesi Finike’ye gidiyoruz. Finike’de geçirdiğimiz keyifli anların ardından deniz ve marina manzaralı Finike Marina Hotel’e yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizin eşsiz manzaralı restoranında alarak dinleniyoruz. 

 

31 AĞUSTOS CUMARTESİ

KUMLUCA – OLYMPOS ANTİK KENTİ – OLYMPOS PLAJI – ULUPINAR – KEMER

Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden ayrılıyor ve Akdeniz Sahilleri’ndeki gezimize devam ediyoruz. İlk olarak Olympos’un ağaç evler ile bezeli sahiline doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Olympos antik kentini rehberimiz eşliğinde yakından tanıyor ve Akdeniz’in turkuaz renkli denizinde yüzme keyfini yaşıyoruz. Ardından bir yeryüzü cenneti olan Ulupınar’a gidiyoruz. Ulupınar’da şelaleler arasında alabalık menülü öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra Kemer’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Kemer’e ulaştığımızda rehberimiz bizlere Ayışığı Parkı’nda serbest zaman veriyor. Beş çaylarımızı Kemer’de içtikten sonra Finike’ye dönüyor ve otelimizde dinleniyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizin eşsiz manzaralı restoranında alıyoruz.

 

01 EYLÜL PAZAR

KAŞ – ANTIPHELLOS LAHDİ- SAKLIKENT – EŞEN ÇAYI- DALYAN KANALI – İZTUZU PLAJI

Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra bavullarımızı alarak otelimizden ayrılıyor Kaş ve Fethiye’ye doğru yola çıkıyoruz. Turkuaz renkli Akdeniz’i izleyerek yaptığımız keyifli bir yolculuğun ardından Akdeniz’in en şirin tatil beldesi Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş’ın şirin evlerini ve ünlü Antiphellos Lahdi’ni yakından tanıyoruz. Daha sonra Saklıkent’e doğru gezimizi sürdürüyoruz. Eşen Çayı’nın var ettiği bir yeryüzü harikası olan Saklıkent’te yaşadığımız keyifli anların ardından bir başka doğa mucizesi Dalyan’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Öğle saatlerinde ulaştığımız Dalyan’da öğle yemeğimizi aldıktan sonra Dalyan Kanalı’nda rüya gibi bir tekne yolculuğuna çıkıyoruz. Bu yolculuk esnasında ulaştığımız İztuzu Plajı’nda doyasıya yüzme keyfi yaşıyoruz. Gün sonunda Dalyan’a veda ederek İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolumuz üzerinde Çine’de verdiğimiz köfte ve çöp şiş molasının ardından gece saatlerinde vardığımız İzmir’de bir başka FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz. 

...

 

 * Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır... *

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< FİNİKE MARİNA HOTEL’DE Y.P KONAKLAMA ( 2 GECE )

< LÜKS ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< REHBERLİK HİZMETLERİ ve OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE, ÖREN YERİ ve MİLLİPARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

< ÖĞLE YEMEKLERİ

< AÇIK BÜFE YEMEKLİ KEKOVA TEKNE TURU

< AÇIK BÜFE YEMEKLİ DALYAN TEKNE TURU

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

23.00’de Egepark,

23.10’da Bostanlı İskelesi önü,

23.20’de Karşıyaka Anıtı,

23.30’da Alsancak Gar FMA TRAVEL Ofisi önü,

23.40’da Sabancı Kültür Merkezi,

23:50’de Göztepe İskele,

00.00’de Üçkuyular OPET önü

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi