BAMBAŞKA BİR AKDENİZ TURU

BAMBAŞKA BİR AKDENİZ TURU

Konaklama : 4* GRIDA CITY HOTEL’DE HALF BOARD PLUS KONAKLAMA

Tur Süresi : 3 Gece 3 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 749 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

 'BAMBAŞKA BİR AKDENİZ TURU'

 

ALANYA - DAMLATAŞ MAĞARASI - KIZILKULE - MANAVGAT ŞELALESİ - ASPENDOS TİYATROSU - KALEİÇİ


KEMER - PHASELIS - ULUPINAR – OLYMPOS - DÜDEN ŞELALESİ - KOVADA GÖLÜ - EĞİRDİR GÖLÜ - EĞİRDİR KALESİ - DÜNDAR BEY MEDRESESİ

 

< ANTALYA MERKEZDE 4* GRIDA CITY HOTEL’DE HALF BOARD PLUS KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE >

 

27 - 30 Mayıs (3 Gün - 3 Gece)


...

 

PERŞEMBE 

Saat 23.00’de Egepark, 23.10’da Bostanlı İskelesi önü, 23.20’de Karşıyaka Anıt, 23.30’da Alsancak Gar FMA TRAVEL Ofisi önünden, 23.40’da Sabancı Kültür Merkezi, 23:50’de Göztepe İskele ve 00.00’de Üçkuyular Shell önünde buluştuktan sonra Akdeniz’in tüm güzelliklerini görmek için yolculuğumuza başlıyoruz.

 

1. GÜN CUMA / ALANYA - DAMLATAŞ MAĞARASI - KIZILKULE - MANAVGAT ŞELALESİ - ASPENDOS TİYATROSU 

Yolda sabah kahvaltımızı aldıktan sonra gezimizin ilk durağı olan Alanya, Manavgat ve Aspendos turumuza başlıyoruz. Muz bahçeleri arasında yaptığımız yolculuğun ardından günümüzün en rağbet gören tatil beldelerinden biri olan Akdeniz’in incisi Alanya’ya ulaşıyoruz. Burada Alanya KalesiKızılkule ve Selçuklu döneminden kalma tarihi tersane yapılarını fotoğraflama şansı yakalıyor, Damlataş Mağarası’nı ve Alaaddin Keykubad’ın adına kurulan bu kentteki Selçuklu varlığının simgesi Kızılkule’yi geziyoruz. Daha sonra bir başka doğa harikası olan Manavgat Şelalesi’ne doğru gezimizi sürdürüyoruz. Öğle saatlerinde ulaştığımız Manavgat Şelalesi’nde Manavgat Çayı’nın yanı başında öğle yemeğimizi aldıktan sonra şelaleyi ziyaret ediyor ve büyülü coğrafyayı yakından tanıyoruz. Daha sonra Manavgat Şelalesi’nin eşsiz doğasını görmek için yola çıkıyoruz. Manavgat’ta yaptığımız keyifli gezintinin ardından günün en güzel saatlerinde gezimizin en görülesi yeri olan Akdeniz’in en güzel tiyatrosu ve Anadolu’nun günümüze ulaşmış en sağlam Roma tiyatrolarından biri olan Aspendos Tiyatrosu’nu geziyoruz. Gün sonunda Antalya merkezde yer alan 4* Grida City Hotel’imize yerleşiyor ve herşey dahil konseptli akşam yemeğimizi alarak dinleniyoruz.

 

2. GÜN CUMARTESİ / KALEİÇİ - KEMER - PHASELIS - ULUPINAR – OLYMPOS – OLYMPOS ANTİK KENTİ ( Ekstra Batı Akdeniz Doğa ve Keşif Turu ) 

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılarak ünlü Kaleiçi’ne gidiyor,  Hadrian Kapısı ve Kaleiçi Evleri’ni yakından tanıyoruz. Daha sonra arzu eden konuklarımızla Akdeniz kıyılarında Kemer’e doğru muhteşem bir yolculuğa başlıyoruz. Kemer’e ulaştığımızda ilk olarak rehberimiz bizlere serbest zaman veriyor. Daha sonra üç tarafı limanlarla çevrili Phaselis antik kentini rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Antik kentte yaptığımız gezinin ardından bir yeryüzü cenneti olan Ulupınar’a gidiyoruz. Ulupınar’da şelaleler arasında, Ulupınar’ın muhteşem doğası ve eşsiz doğası eşliğinde alabalık menülü öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra son yılların en popüler tatiil beldesi olan Olympos’un ağaç evler ile bezeli sahiline doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Olympos’a ulaştığımızda ilk olarak Olympos Antik Kenti’ni rehberimiz eşliğinde yakından tanıyoruz Daha sonra Olympos’un tarihi ve doğal güzelliklerini arkamızda bırakarak 4* Grida City Hotel’e dönüyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz.

 

3. GÜN PAZAR / DÜDEN ŞELALESİ - KOVADA GÖLÜ - EĞİRDİR GÖLÜ - EĞİRDİR KALESİ - DÜNDAR BEY MEDRESESİ - ISPARTA 

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra sabah kahvemizi içmek ve yemyeşil doğanın tadını çıkarmak için Düden Şelalesi’ne gidiyoruz. Akdeniz’in en güzel şelalesini yakından tanıdıktan sonra Türkiye’nin belki de en zengin doğasına sahip Kovada ve Eğirdir Gölü’nü gezmek için yolculuğumuzu sürdürüyoruz. İlk olarak muhteşem doğası ile görenleri büyüleyen Kovada Gölü’ne ulaşıyoruz. Kovada Gölü’nün yemyeşil doğasında keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Öğle saatlerinde Toroslar’ın mavi gözü Eğirdir Gölü ve Eğirdir Kasabası’na gidiyoruz. Eğirdir Gölü’nün kıyısında tadına doyum olmaz göl levreklerinden oluşan öğle yemeğimizi aldıktan sonra Eğirdir Kalesi ve Dündar Bey Medresesi’ni geziyoruz. Daha sonra göller ve güller diyarı Isparta üzerinden İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam ilerleyen saatlerde vardığımız İzmir’de bir başka FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

...

 

 * Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır... *

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< 4* GRIDA CITY HOTEL’DE HALF BOARD PLUS KONAKLAMA

< ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< REHBERLİK HİZMETLERİ

< OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< ÖĞLE YEMEKLERİ

< 2. GÜN BATI AKDENİZ DOĞA VE KEŞİF TURU ( 50 TL )

 

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

PERŞEMBE

23.00’de Egepark,

23.10’da Bostanlı İskelesi önü,

23.20’de Karşıyaka Anıt,

23.30’da Alsancak Gar FMA TRAVEL Ofisi önünden,

23.40’da Sabancı Kültür Merkezi,

23:50’de Göztepe İskele,

00.00’de Üçkuyular Shell önü

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi