BURSA ve ULUDAĞ (İznik Gölü ve Apolyont Gölü Farkı ile)

BURSA ve ULUDAĞ (İznik Gölü ve Apolyont Gölü Farkı ile)

Konaklama : 4* ORUÇ SPA HOTEL'DE 2 GECE YP KONAKLAMA

Tur Süresi : 2 Gece 3 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 649 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

'İznik Gölü ve Apolyont Gölü Farkı ile'

 

 BURSA ve ULUDAĞ

 

TRİLYE - MUDANYA - CUMALIKIZIK ve GÖLYAZI KASABASI


'En Zengin Program ve En Ekonomik Fiyat'


<<< 4 * GÖRÜKLE ORUÇ SPA HOTEL'DE Y.P. KONAKLAMA FARKI İLE >>>


‘Kapalı Havuz - Hamam ve Sauna Keyfi ile Odalarda Ücretsiz Çay ve Kahve Hizmeti Dahil’ 

 

24 - 26 Ocak (3 Gün - 2 Gece) 

...

 

24 OCAK CUMA

1. Gün: TRILYE - MUDANYA - MÜTAREKE EVİ - BURSA 

Sabah 07.00'de Mavişehir Egepark, 07.10'da Bostanlı İskele, 07.20'de Karşıyaka Anıt, 07.30'da Alsancak Gar FMA Travel Ofisi, 07.40'da Konak – Sabancı Kültür Merkezi, 07.50'de Hatay Üçyol, 08.00'de Bornova Manisa Kavşağı'nda buluştuktan sonra sömestre özel Trilye – Mudanya ve Bursa turumuza başlıyoruz. Yolumuz üzerinde verdiğimiz kahvaltı molasının ardından Bursa’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Öğle saatlerinde ulaştığımız ismi üç aziz anlamına gelen Trilye’de Osmanlı son dönem mimarisinin izlerini yaşatan evleri yakından tanıyor ve Fatih Cami ve Taş Mektep’i görüyoruz. Daha sonra Bursa’nın denizle buluştuğu ilçesi Mudanya’ya ulaşıyor. Burada verdiğimiz yemek molasında Marmara Denizi’nin enfes balıklarının tadını çıkarıyoruz. Daha sonra Cumhuriyet tarihimizde önemli bir yeri olan Mütareke Evi’ni ziyaret ediyoruz. Mudanya'da yaptığımız panoramik kent turunun ardından Bursa'ya ulaşıyoruz. Gün sonunda Bursa`nın en yeni ve en güzel oteli olan  4* Oruç Spa Hotel'e yerleşiyoruz. Otelimizin kapalı havuz, hamam, sauna olanaklarından doyasıya yararlanıyor ve günün yorgunluğunu üzerimizden atıyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.  

 

25 OCAK CUMARTESİ

2. Gün: BURSA YAPILARI - İZNİK GÖLÜ ve CUMALIKIZIK KÖYÜ 

Otelimizde aldığımız zengin açık büfe kahvaltının ardından Osmanlı'nın ilk başkenti olan BURSA kent merkezinde Ulucami, Koza Han, Yeşil Cami ve Yeşil Türbe gibi erken Osmanlı sanatının abidevi yapılarını yakından tanıyoruz. Daha sonra öğle yemeğimizi almak için İznik Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. İznik’e ulaştığımızda kısa bir kent turuna çıkıyoruz. Bu esnada Ayasofya Kilisesi, İznik Surları, Lefke Kapı ve Yeşil Cami gibi yapıları dışarıdan tanıyoruz. Göl kenarında yaptığımız kısa bir yürüyüşün ardından şirin bir Osmanlı yerleşimi olan CUMALIKIZIK'a gidiyor ve beldenin birbirinden güzel sokaklarında gezintiye çıkıyoruz. Bu esnada açık avlulu, sofalı Osmanlı konaklarını yakından tanıyoruz.Gün sonunda otelimize dönerek akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından otelimizin havuz, hamam, sauna imkanlarından faydalanak dinleniyoruz

 

26 OCAK PAZAR

3. Gün: ULUDAĞ MİLLİPARKI ve KAYAK MERKEZİ – GOLYAZI KASABASI ve APOLYONT GÖLÜ 

Sabah erken saatlerde 4* Oruç Spa Hotel’in bizler için hazırladığı zengin açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimize veda ederek Türkiye'nin en güzel dağlarından biri olan ULUDAĞ'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Bu beyaz cennette doya doya eğlendikten sonra Bursa’ya veda ederek son yılların gözde yerleşimi, Anadolu’nun Dubrovnik’i Gölyazı Kasabası’na doğru yola çıkıyoruz.  Apolyont ( Uluabat ) Gölü kıyısında bir yarımada üzerinde yer alan Gölyazı’da eşsiz tattaki göl balıklarından oluşan  bir öğle yemeği alıyoruz. Yemeğin ardından rehberimiz eşliğinde çok sayıda dizi ve filmin çekildiği Gölyazı sokaklarında keyifli bir yürüyüşe çıkıyoruz. Gün sonunda harika geçen üç güzel sömestre gününün ardından gezimizin sonuna gelerek İzmir'e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız  İzmir’de kültür ve eğlence dolu bir başka FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

 

* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır...

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< 4* ORUÇ SPA HOTEL'DE 2 GECE YP KONAKLAMA

< HAMAM, HAVUZ ve SAUNA KEYFİ

< LÜKS ULAŞIM ve TÜM ÇEVRE GEZİLERİ

< REHBERLİK HİZMETİ ve OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE, ÖREN YERİ ve MİLLİPARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

< ÖĞLE YEMEKLERİ

< YOLDA ALINAN SABAH KAHVALTISI

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

07.00'de Mavişehir Egepark,

07.10'da Bostanlı İskele,

07.20'de Karşıyaka Anıt,

07.30'da Alsancak Gar FMA Travel Ofisi,

07.40'da Konak – Sabancı Kültür Merkezi,

07.50'de Hatay Üçyol,

08.00'de Bornova Manisa Kavşağı

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi