BODRUM RÜYASI (Her Şey Dahil Farkı ile)

BODRUM RÜYASI (Her Şey Dahil Farkı ile)

Konaklama : 5* GRAND PARK HOTEL'DE (DENİZE SIFIR) HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tur Süresi : 2 Gece 3 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 323 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 349 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

* * * Baharın Beklenen Gezisi, Rüyalar FMA ile Gerçek Oluyor! * * *

 

Herşey Dahil Keyfi ile Denize Sıfır 5* GRAND PARK HOTEL’DE

 

* * * BODRUM RÜYASI * * *

 

'Eşsiz Bir Otelde, Eşsiz Bir Program ve Eşsiz Bir Fiyatla'

 

21 - 23 Nisan 2018 (3 Gün - 2 Gece)

 

DİDİM - APOLLON TAPINAĞI - BODRUM TİYATROSU - BODRUM KALESİ - SUALTI ARKEOLOJİ MÜZESİ


TURGUTREİS - ÇÖMLEKÇİ KÖYÜ - ÇAMLIK KÖYÜ ve BAFA GÖLÜ

 

...

 

 

1. Gün: DİDİM – APOLLON TAPINAĞI - MİLAS – ÇÖMLEKÇİ KÖYÜ – BODRUM - HALİKARNAS TİYATROSU – MYNDOS KAPISI - TURGUTREİS 

Sabah 07:00’de Mavişehir Ege Park önü, 07:10’da Bostanlı İskele önü, 07:20’de Karşıyaka FMA TRAVEL Ofisi, 07:30’da Lozan Meydanı Atatürk Lisesi, 07:40’da Konak Sabancı Kültür Merkezi, 07:50’de Göztepe İskelesi, 08.00’da Üçkuyular Shell Önü’nde buluştuktan sonra BODRUM RÜYASI gezimize başlıyoruz. Yolumuz üzerinde verdiğimiz kahvaltı molasının ardından Anadolu’nun en güzel sahilleri ile en büyük kehanet merkezine sahip Didim’e doğru yola çıkıyoruz.  Didim’de ünlü Apollon Tapınağı’nı rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra arzu eden misafirlerimizle tapınak manzaralı bir restoranda açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Bodrum Yarımadası’na doğru gezimizi sürdürüyoruz. Yarımadaya yaklaştığımızda Milas – Bodrum yöresi halılarının dokunduğu Çömlekçi Köyü’ne konuk oluyor ve köy halkının dokuduğu halıları yakından tanıyoruz. Gün sonunda Heredot’tan, Halikarnas Balıkçısı’na, Neyzen Tevfik’ten Zeki Müren’e kadar tarih içinde birçok ünlü isme ev sahipliği yapan rüyalar kenti Bodrum’a ulaşıyoruz. Bodrum’a vardığımızda Halikarnassos Tiyatrosu ve Halikarnassos’a komşu olan Myndos kentine açılan tarihi Myndos Kapısı’nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra gün batımını yaşamak için Bodrum’un en güzel 5* oteli Grand Park Hotel’e yerleşmek için Turgutreis’e gidiyoruz. Gün sonunda vardığımız denize sıfır özel plajlı 5* Grand Park Hotel’de herşey dahil çalışan otelimizin Spa ve Hamam olanaklarından yararlanıyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde canlı müzik eşliğinde eğlenerek alıyoruz.

 

2. Gün: KARADAN ve DENİZDEN YARIMADA KEŞİF TURU ( GÜMÜŞLÜK – YALIKAVAK – TURGUTREİS – BİTEZ – AKYARLAR ve GÜMBET ) 

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra öğle yemeğine kadar arzu eden misafirlerimizle Bodrum Yarımadası’nın ünlü beldeleri Gümüşlük, Myndos antik kentine ev sahipliği yapan Tavşan Adası ve Yalıkavak’ı yakından tanımak için ekstra karadan yarımada keşif turuna başlıyoruz. Öğle saatlerinde 5* Grand Park Hotel’inde acentemizin ikramı açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından yarımadayı denizden tanımak için teknemize binerek Yunanistan’ın komşu adası Kos’u yakından göreceğimiz Akyarlar Sahili, türkülere konu olan Aspat ve Bitez Sahili’ne doğru mavi yolculuğa çıkıyoruz. Gün sonunda otelimize dönüyor ve açık büfe akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz. Akşam yemeğinin ardından arzu eden konuklarımızla Halikarnas Geceleri Turu’na çıkıyoruz.  Bu turumuzda Bodrum merkeze gidiyor ve Bodrum’un ünlü gece hayatına tanık oluyoruz.  

 

3. Gün– BODRUM KALESİ – BODRUM ÇARŞISI – BAFA GÖLÜ – ORTAKLAR – ÇAMLIK KÖYÜ – TREN MÜZESİ - SELÇUK – İZMİR 

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra otelimize veda ederek Bodrum Kalesi ve Çarşısı’na doğru yola çıkıyoruz. Bodrum Kalesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesi’ni rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Bodrum’a veda ederek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolumuz üzerindeki Bafa Gölü kıyısında verdiğimiz çay molasının ardından çöp şişleri ile ünlü Ortaklar’a varıyoruz. Öğleden sonra ulaştığımız Ortaklar’da çöp şiş ve köfte keyfi yaptıktan sonra Selçuk üzerinden İzmir’e doğru gezimize devam ediyoruz.  Yolumuz üzerindeki Çamlık Köyü’nde yer alan 19.yüzyılda yapılmış buharlı lokomotiflerin sergilendiği Tren Müzesi’ne konuk oluyoruz. Hatta bu müzede 1937 yılında yörede konaklayan Atatürk’ün kullandığı vagonu da yakından görme fırsatı yakalıyoruz. Daha sonra Ayasuluğ Kalesi’ne ev sahipliği yapan Selçuk’ta verdiğimiz molada Anadolu’nun mahir ustalarının ellerinde şekillenen seramik ürünler ve lokumlardan alma şansı yakalıyoruz. Gün sonunda Bodrum Rüyası gezimizin sonuna vararak İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız İzmir’de bir başka FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

Baharın beklenen gezisi, rüyalar FMA ile gerçek oluyor!

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< 5* GRAND PARK HOTEL'DE (DENİZE SIFIR) HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

< KAPALI HAVUZ, HAMAM ve SAUNA KEYFİ

< 2. GÜN OTELDE AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEĞİ

< ULAŞIM HİZMETİ ve REHBERLİK HİZMETLERİ

< OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE, ÖREN YERİ ve MİLLİPARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

< ÖĞLE YEMEKLERİ ( 1.GÜN ve 3.GÜN )

< KARADAN ve DENİZDEN YARIMADA KEŞİF TURU ( 50 TL)

< HALİKARNAS GECELERİ TURU ( 20 TL )

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

07:00’de Mavişehir Ege Park önü,

07:10’da Bostanlı İskele önü,

07:20’de Karşıyaka FMA TRAVEL Ofisi,

07:30’da Lozan Meydanı Atatürk Lisesi,

07:40’da Konak Sabancı Kültür Merkezi,

07:50’de Göztepe İskelesi,

08.00’da Üçkuyular Shell Önü